Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Пивний кейтеринг в Києві

Пивний кейтеринг Київ

Влітку, коли на вулиці стоїть виснажлива спека, особливо приємно втекти від цивілізації на природу. А тим більше - із задушливого офісу на корпоратив за містом. Як такого річного корпоративу ми пропонуємо пивний кейтеринг. До пива відмінно підійдуть ковбаски, шпикачки, м'ясо на грилі, а також традиційні пивні закуски. М-м-м, як же шкода, що монітор комп'ютера не може передавати божественні запахи всіх тих м'ясних делікатесів, які ми можемо предожіть до пива. Запах лоскоче ніздрі, апетит зростає, а холодне пиво і закуски швиденько зникають всередині гостей заходу.

Ми пропонуємо безліч сортів пива, а також ненав'язливе обслуговування, яке не буде помітним на тлі спілкування учасників заходу.

Пивна вечірка - альтернатива звичним корпоративах. Краще проводити її на природі, де заодно можна організувати який-небудь квест, активний відпочинок або просто відпочити біля водойми. Свіже повітря сприяє невимушеному спілкуванню, а загальна спортивна гра або квест сплочала робочий колектив і зміцнюють командний дух.

Якщо раптом погода підвела або з якихось причин немає можливості вибратися на природу, пивний кейтеринг можна організувати і в приміщенні - буде не менш смачно і душевно. Зміниться лише формат активностей - наприклад, це може бути вечірка в німецькому традиційному стилі або антураж англійського пабу. Ех, тут прямо проситься британський або ірландський ель! Замовити пивний кейтеринг Київ ви завжди можете, зв'язавшись з нами через сторінку Контакти.

Вартість від: 4000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.