Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Віїзні церемонії в Києві

Виїзні церемонії КиївВИЇЗНА ЦЕРЕМОНІЯ - це неймовірно красива і вишукана церемонія молодят, яка барвисто доповнить основне весільне торжество.

Це втілення вашої фантазії в реальність. Ми врахуємо ваші побажання, інтереси, а також можливості вашої пари.

Сьогодні близько 70% пар молодят замість стандартної розпису в РАГСі за краще провести виїзну церемонію.

Ваше весілля - особливий, незабутній саме для Вас свято.

Парк, музей, старовинний будинок, затишна тераса або урочистий зал ресторану, лісова галявина або берег річки - в будь-якому з цих місць можна організувати Вашу церемонію.

Ми допоможемо вам організувати виїзну церемонію з хорошим музичним супроводом, смачними закусками і холодним шампанським на ваш вибір. Наші менеджери разом з Вами узгодять усі деталі церемонії, проявлять увагу до нюансів, а наш сервіс буде кваліфікованим, але не нав'язливим. Все це - для того, щоб зробити Ваше свято дійсно незабутнім.

Церемонія може бути в класичному стилі, оформлена квітами і тканинами, а може бути і дуже оригінальною. Все більше і більше молодих пар хочуть зробити свою виїзну розпис незвичайної і часто навіть тематичної. Уже звичні арки з квітами і тканинами замінюють арки з нестандартних матеріалів (паперу, лози, книг, дерев'яних паличок і гілочок), арки нестандартних форм (квадратна арка, альтанка), та й взагалі нестандартні рішення. Не обов'язково прив'язуватися саме до арок. Ми завжди раді таким незвичайним замовленням, оскільки подібні рішення набагато більше подобаються і гостям, і самим молодятам. Та й запам'ятається такий захід на все життя.

Замовити виїзні церемонії і кейтеринг Київ і в Київській області можна через сервіс "Зворотній дзвінок" або зі сторінки "Контакти".

Вартість від: 7500 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.