Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Кейтеринг випускний в Києві

Кейтеринг випускний Київ

Випускний вечір - захід, грандіозне за своєю значимістю в житті кожної людини і вимагає ретельної підготовки. Це той самий невловимий поворотний момент в долі, коли ми вже попрощалися з минулим, але ще не перейшли на новий життєвий етап, який сповнений нових захоплюючих пригод і випробувань. Тому і хочеться провести цей урочистий свято так, щоб він запам'ятався нам усім назавжди.

Організація випускного вечора і ресторанне обслуговування - досить клопітка і далеко не легке завдання, що вимагає особливої педантичність і виняткову педантичність. Тому в цій справі краще за все покластися на професіоналів.

Компанія «Кейтеринг Корпоратив» візьме на себе зобов'язання по організації і проведенню незабутнього випускного вечора або балу. Кожен запрошений гість, хоча б раз, який відвідав наші заходи, більше ніколи в житті не зможе відмовити собі в задоволенні насолоджуватися пишністю і затишком нашого добродушного гостинності.

Пропагуючи клієнтоорієнтований підхід, ми завжди працює з замовниками безпосередньо без посередників і додаткових комісій. Для Вас завжди розробиться індивідуальне меню страв і складеться окрема детальний кошторис.

Ми дуже любимо і цінуємо наших клієнтів! Адже саме завдяки їм ми якісно ростемо з кожним роком і, як камінь вода, шліфуємо свою майстерність, щоб в черговий раз порадувати наших юних і вимогливих замовників чимось новим і неймовірно неповторним. А що ж ще може бути найкращою подякою, ніж щасливі усміхнені обличчя наших випускників?

Замовити кейтеринг Київ на випускний в Київській області Ви можете через форму "Замовити зворотний дзвінок" або зі сторінки "Контакти", а також за телефонами +38 (098) 963-22-43 або +38 (066) 280-35-06 . Наш менеджер узгодить з Вами всі деталі замовлення і разом ви пропрацюєте меню.

Вартість від: 7000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.