Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Весілля в Києві

Весілля Київ

Весілля - це урочиста подія, яка має пройти бездоганно і запам'ятатися на все життя. Тому до організації весілля і, зокрема, обслуговування весільного банкету, пред'являються підвищені вимоги. Організація весільного банкету, пошук приміщення, оформлення залу, супровід заходу - заморочливі речі, які вимагають витрат нервів, часу і грошей.

До весілля у нас ставляться трепетно. Все повинно бути по вищому розряду - і плаття у нареченої, і викуп, і частування, і напої, і сервіровка, і музика, і тамада, і фото, і відео. Про цю подію ще довго будуть згадувати як самі молодята, так і, ймовірно, їх родичі та друзі.

Наша компанія пропонує взяти на себе частину перерахованих вище турбот - кейтеринг на весілля буде прийнятним рішенням, щоб не відволікатися на відбирають сили і час клопоти. Ми беремо на себе кухню, кейтеринг-обслуговування весілля, оформлення і супровід свята. Меню на весілля складається з урахуванням ваших побажань. Ознайомитися з пропонованими стравами можна у відповідному розділі нашого сайту.

Як ви збираєтеся відсвяткувати весілля - в традиційному стилі з народними обрядами, піснями і танцями або ж по-сучасному, вирішувати вам. А ми зі свого боку зробимо все залежне від нас, щоб кейтеринг на весіллі був ненав'язливим і в той же час задовольнив всі ваші побажання. Замовити кейтеринг Київ на весілля можна за телефонами +38 (098 ) 963-22-43, +38 (066) 280-3506 або через форму зв'язку на сторінці "Контакти".

Вартість від: 7000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.