Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Презентації в Києві

Презентації Київ

Ви відкриваєте новий офіс або компанію? Може, випустили нову цікаву продукцію, яку тепер необхідно презентувати потенційним замовникам? Або надаєте інноваційні послуги, які можуть стати новим товаром на ринку? Запрошуєте партнерів і клієнтів на презентацію? В такому випадку у нас є що вам запропонувати.

Кейтерингове обслуговування презентацій - один з напрямків роботи нашої компанії. Крім якісного ресторанного обслуговування, ми також допоможемо з підбором приміщення, надамо необхідне обладнання в оренду. Наші співробітники створять умови, щоб ви могли зосередитися на темі самої презентації, а про обслуговування подбаємо ми.

Зазвичай для презентацій рекомендується замовити фуршет на презентацію, або ж - як варіант - коктейль. Фуршет більш підходить для ділових зустрічей, на яких можна обговорити робочі питання, укласти угоди та інше. В меню фуршету входять різні закуски, холодні страви, напої, десерти. Коктейль має на увазі більш невимушену атмосферу (наприклад, на презентаціях кінофільмів, п'єс, книг). Гості вільно спілкуються і переходять від групи до групи. В меню коктейлю входять напої, всілякі канапе і міні-бутербродики. Столові прибори зазвичай тут не передбачені.

Наш мобільний персонал - кваліфіковані офіціанти - проведуть кейтеринг Київ презентації в Київській області. З нами презентація буде комфортною і приємною. Від вас буде потрібно вчасно розіслати запрошення на захід, підготувати презентаційні матеріали та сувенірну продукцію.

Вартість від: 5500 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.