Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Приміщення для заходів

Приміщення для заходів Київ

Якщо ви запланували банкет, фуршет або інший захід за участю великої кількості людей і підшукуєте відповідне приміщення під кейтеринг Київ - ми допоможемо і в цьому. до ваших послуг великий зал зі сценою. Такий зал прекрасно підійде для корпоративу, весілля, випускного або ювілею. Наявність сцени дозволяє запросити на ваше свято музичний або розважальний колектив, а велика площа дозволить організувати танці та конкурси, якщо, наприклад ви вирішили відсвяткувати весілля або корпоратив.

В залежності від формату події розташування столів, наявність і розстановка стільців, сервіровка і оформлення можуть варіюватися.

Для не настільки масштабних заходів, розрахованих на невелику кількість людей, є можливість орендувати зал поменше. Таке невелике, затишне приміщення підійде для камерних, можна навіть сказати, сімейних заходів в тісному колі. Також такий варіант підходить невеликим компаніям, які, віддаючи данину поточним тенденціям, також влаштовують для своїх співробітників корпоративні свята.

Під різні запити клієнтів наші професіонали знайдуть, що запропонувати. Ми підберемо приміщення під ваші вимоги і кількість людей і постараємося, щоб оренда залу вклалася в розумний бюджет. Просимо звернути увагу, що під час свят (особливо новорічних) зал потрібно замовляти заздалегідь, не відкладаючи на останній день. Тоді підготовка до заходу і сама подія пройдуть в спокійній атмосфері, без непотрібної поспіху і суєти, ви і ваші гості залишитеся задоволені, а ми сподіваємося, що придбаємо у вашій особі постійних клієнтів.

Вартість від: 3500 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.