Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Корпоратив на новий рік в Києві

Корпоратив на новий рік Київ

Новий рік - свято, яке багато компаній і організації вже традиційно відзначають корпоративно. Зазвичай новорічний корпоратив влаштовують за кілька днів до Нового року. Варіанти проведення залежать від бюджету компанії і можуть проводитися як в ресторані, так і в офісі компанії. Якщо ви плануєте проводити новорічний корпоратив в ресторані, про це слід подбати заздалегідь, так як в останні дні року, що минає всі популярні закладу раптово можуть виявитися зайнятими. У підборі приміщення для корпоративу наша компанія може запропонувати вам свою допомогу.

Ми пропонуємо кейтеринг-обслуговування новорічних корпоративів в тому числі і у вас в офісі. Ви можете вибрати прийнятний варіант із запропонованих на нашому сайті меню. Гарантуємо, що кожен знайде для себе блюдо, яке не залишить його байдужим. Зазвичай новорічні свята проходять у форматі банкету, тому значно розширюється асортимент меню - на відміну від фуршетів, додаються гарячі і основні блюда.

Новорічний корпоратив - це не просто застілля, найчастіше на нього запрошують розважальні колективи, артистів або співаків, організовують всілякі конкурси - тобто надають свята частку активності. При співпраці з нашою компанією ми забезпечимо професійне, але непомітне кейтеринг-обслуговування, а вам залишиться розслабитися і насолоджуватися святом разом зі своїми колегами. Замовити кейтеринг Київ на Новий рік легко і просто - достатньо всього лише визначитися з датою і меню і зателефонувати за телефонами, вказаними в шапці сайту. Ми прорахуємо вартість і узгодимо всі деталі.

Вартість від: 7000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.