Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Корпоратив в Києві

Корпоратив Київ

У нинішній час високу популярність отримали корпоративи (корпоративні вечірки) - свята за участю співробітників компанії. Прийнято вважати, що корпоратив сприяє тому, щоб колектив здружився, згуртувався, ближче познайомився, колеги подивилися б один на одного з "людської" сторони. До того ж в неформальній обстановці іноді легше обговорити і робочі питання.

У багатьох організаціях корпоративи давно стали частиною життя всього колективу. Вони ніби й не є основною роботою, але мається на увазі, що участь в них беруть усі працівники. Подібні заходи сприяють згуртуванню колективу, створенню команди однодумців. Тому добре продуманий корпоратив ніколи не зводиться до банального застілля, хоча воно присутнє як обов'язковий елемент (і тут доречно скористатися послугами кейтерінгу). Він спрямований на згуртування людей в неформальному спілкуванні. Зазвичай подібні свята роблять тематичними, часто з певним дрес-кодом або ж за участю в різних заходах, командних іграх, із запрошенням провідних і артистів.

Організація корпоративу можлива в різних варіантах - будь то ресторан, проведення заходу на вашій території або ж виїзд на природу. Ідеальний варіант організації харчування в двох останніх варіантах - виїзне обслуговування. Якщо ви вирішили замовити кейтеринг Київ на корпоратив - наша компанія завжди готова організувати виїзне обслуговування будь-якої складності. Ознайомитися з меню, підібрати бажане, набрати телефонний номер і домовитися про обслуговування - все це лекго можна зробити на нашому сайті.

Вартість від: 6000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.