Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Кейтеринг кава-брейк в Києві

Кейтеринг кави-брейк Київ На різних семінарах, лекціях і подібних заходах, які займають за часом кілька годин, часто гостям пропонують перекусити в формі "кава-брейк" . Такий формат включає в себе напої (зазвичай це кава, чай, соки, прохолодні напої), а також міні-бутербродики, міні-пиріжки, тістечка, фрукти, десерти.

Ще один різновид - фітнес-брейк - для прихильників здорового способу життя. Він може включати в себе йогурти, трав'яні чаї, свіжі сезонні фрукти.

В нашому розпорядженні - необхідне обладнання для приготування гарячого чаю і натуральної кави. Тим же, хто не любить гаряче, можемо запропонувати відмінний вибір холодних освіжаючих напоїв - кілька видів лимонаду, а також узвар або морс. Особливо рекомендуємо імбирний лимонад або ж цитрусовий лимонад з м'ятою. У літній сезон вони користуються заслуженою популярністю.

До напоїв кожен знайде собі що-небудь за смаком. Любителям солодкого напевно сподобаються пиріжки з різними начинками, тортики, малинове парфе. А оригінальна родзинка нашого меню - фруктовий салат в апельсині. Тим же, хто вважає за краще несолодке їжу, можемо запропонувати до кави або чаю всіляких видів сендвічі, бургери (до речі, бургер - досить ситна їжа, його вже можна вважати не легким перекусом, а практично повноцінним сніданком), а також брускетти. Рекомендуємо спробувати брускетту з томатами і сиром Фета. Також, на нашу суб'єктивну думку, дуже хороша Брускетта з лососем.

Ароматна кава сприяє невимушеному спілкуванню і затишній атмосфері. Ми завжди готові організувати каву-брейк кейтеринг Київ для Вас і Ваших ділових партнерів в будь-якому зручному місці.

Подивитися меню - Coffee Break >>

Вартість від: 3000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.