Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Кейтеринг фуршет в Києві

Кейтеринг фуршет КиївВиїзний фуршет в нинішній бізнес-середовищі - досить поширене і затребуване явище. Це зручно, доступно і практично. Кейтеринг-обслуговування фуршетів замовляють для офіційних заходів, виставок, презентацій, урочистих прийомів, приватних вечірок і т.д. Фуршет зазвичай не передбачає наявність повного арсеналу столових приладів, його особливість - "по-перше, це зручно". Маленькі порційні салатики, тарталетки, шпажки, канапе, міні-тости, міні-шашлички, порційні десерти тощо - ось страви для фуршету. І, повірте, від цього вони не менш смачні, ніж страви банкетного меню. Рекомендуємо, до речі, телятину з травами і соусом від шеф-кухаря, а також канапе з сиром Брі та виноградом.

Наша компанія спеціалізується на обслуговуванні та проведенні фуршетів будь-якого рівня складності. У заздалегідь обумовлений час ми здійснимо швидку доставку приготованих страв і напоїв в межах Києва та Київської області.

Під кожну подію ми спільно з Вами опрацюємо персональне меню. Всі Ваші гості і колеги залишаться дуже задоволені індивідуальним підходом. Щоб Ваше захід пройшов ідеально - поспішайте замовити фуршет кейтеринг Київ заздалегідь! Обіцяємо, що наш сервіс буде професійним і ненав'язливим.

Ми приймаємо замовлення на обслуговування фуршетів в Києві та Київській області. Замовити фуршет Ви можете за телефонами +38 (098) 963-22-43, +38 (066) 280 -35-06, а також через сервіс замовлення зворотного дзвінка або зі сторінки "Контакти". Наші менеджери із задоволенням нададуть консультацію по усіма додатковими питаннями і узгодять усі деталі замовлення.

Для наших постійних клієнтів діє гнучка система бонусів і знижок.

Подивитися меню - фуршет>>

Вартість від:5000 грн.
Афтепаті після інтер'єрної виставки
День народження компанії Business Interiors
Intellectual Battle - 3-я чверть фіналу гри
ІХ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС «ПРИБУТКОВЕ СВИНАРСТВО»
Презентація Elitis французьких шпалер і тканин
IV Міжнародна конференція аграрних інвесторів
DECOR CLUB - старт інтелектуальної гри
Відкриття тренажерного залу
Cappuccino - студія інтер'єру і меблів в Києві
Салон декоров VivatDecor
Церемонія Влада і Юлії
Конференція "Бізнес партнерів"
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.