Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Кейтеринг ділові прийоми в Києві

Кейтеринг ділові прийоми Київ

Діловий прийом ( прийом-коктейль ) - поширений варіант в дипломатичних або ділових колах. Такі заходи зазвичай нетривалі і вимагають мінімуму посуду, меблів і сервірувальних приладдя. Організація ділових прийомів доречна при зустрічах з державними діячами, прийомах різних делегацій, а також на симпозіумах, всіляких конференціях тощо.

Організація ділових зустрічей і прийомів

Якщо Ви запланували організувати ділову зустріч або провести прийом зі своїми бізнес-партнерами або клієнтами, а може ви вирішили підготуватися до зборів або корпоративної зустрічі, компанія «Кейтеринг Корпоратив» з готовністю візьме на себе всю організацію з виїзного обслуговування гостей. Наш професійний персонал підготує і забезпечить висококваліфікований сервіс під будь-який захід незалежно від рівня складності. Що в кінцевому підсумку дозволить Вам повністю сконцентруватися на результатах бізнес-зустрічі.

Не намагайтеся організовувати ділові зустрічі за рахунок власних сил або примушувати до цього Ваших співробітників, а краще довіртеся професіоналам:
- ми працюємо на ринку більше 10 років і за цей час змогли допомогти в організації та проведенні заходів кільком десяткам великих і більше сотні дрібних компаній;
- з нами разом зустріли і провели ділові зустрічі більше тисячі успішних підприємців;
- на сьогоднішній день ми пропонуємо самі лояльні умови проведення ділових прийомів у своїй ціновій категорії.

Замовити кейтеринг Київ ділові прийоми в Київській області Ви можете через форму "Замовити зворотний дзвінок" або зі сторінки "Контакти", а також за телефонами +38 (098) 963-22-43 або +38 (066) 280-35-06. Наш менеджер затвердить з Вами всі нюанси замовлення, і ви разом разработаете меню.

Вартість від: 9000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.