Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Кейтеринг день народження, ювілей у Києві

Кейтеринг день народження, ювілей Київ

День народження / ювілей - це торжество, яке хочеться провести весело і радісно, з найближчими тобі людьми, в оточенні рідних. Тут немає місця зайвої офіціозу, це свято скоріше потрібно зробити теплим і щирим.

Всі ми знаємо, що організувати день народження , а тим більше гідно зустріти ювілей , завдання далеко не з найпростіших і радісних. Так давайте в цей день Ви забудете на час турботи і хвилювання, а надасте нам всі турботи по організації і проведенню гідного торжества!

Ми надаємо послуги з організації та кейтеринг-обслуговування ювілеїв, днів народження за бажанням замовника. Ви не будете хвилюватися і переживати через дрібниці і витрачати час на приготування складних страв - ми беремо на себе складання меню (за погодженням із замовником), приготування страв, оформлення приміщення, сервіровку, обслуговування і, звичайно ж, святковий торт!

Ми з радістю допоможемо Вам організувати незабутній банкет , присвячений урочистій події у Вашому житті, на кількість персон від 10 і до більш ніж декількох сотень запрошених гостей.

Замовити кейтеринг Київ ювілей або день народження в Київській обл. можна через форму "Зворотній дзвінок" або зі сторінки "Контакти", а також за телефонами +38 (098) 963-22-43 або +38 (066) 280-35-06. Наш менеджер затвердить з Вами всі нюанси замовлення, і ви разом разработаете меню.

Вартість від: 5000 грн.
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.