Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Бізнес ланч в Києві

Бізнес ланч Київ

Доставка обідів в офіс і додому - одна з основних послуг нашої компанії. Ми гарантуємо швидку доставку по Києву та високу якість страв.

У нас Ви можете замовити різні види комплексних обідів, бізнес ланчі та меню з розбивкою, в які входять холодні та гарячі страви, дієтичні і вегетаріанські страви, десерти та напої.

У нас Ви можете замовити різні види комплексних обідів, бізнес ланчі та меню з розбивкою, в які входять холодні та гарячі страви, дієтичні і вегетаріанські страви, десерти та напої. Завдяки замовленням обідів в офіс, Ви скорочуєте свої фінансові витрати і економите час. Збалансоване й різноманітне меню забезпечить співробітників Вашої компанії енергією для того, щоб плідно працювати цілий день.

Компанія «Кейтеринг Корпоратив» підкорить Вас якістю свіжоприготовлених страв, гідним сервісом і доступними цінами. В роботі з клієнтами ми пропонуємо не тільки широкий асортимент страв, але і розумні ціни, швидку доставку, індивідуальний підхід.

Ми цінуємо час наших клієнтів. Ми допоможемо Вам смачно пообідати, не виходячи з дому або за межі офісу.

Доставка офісних обідів відбувається наступним чином: продукти закуповуються заздалегідь, тому напередодні, до 12:00, Ви робите заявку на наступний робочий день (менеджеру необхідно вказати перелік страв і кількість). У призначений час свіжоприготовлені обіди будуть у Вас в офісі.

Увага! Замовлення на виїзне обслуговування здійснюється тільки при формуванні групи від 30 осіб.

Для замовлення Кейтеринг Київ обіду Вам необхідно подзвонити по одному з телефонів +38 (098) 963-22-43 , +38 (066) 280-35-06 і наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань.

Подивитися меню >> Бізнес ланч

Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.