Быстрая связь с нами

ИМЯ:

ТЕЛЕФОН:

МЕРОПРИЯТИЕ:

ДАТА МЕРОПРИЯТИЯ:

КОМЕНТАРИЙ:

Отправка сообщения

Сообщение отправлено

Працювали з хлопцями перший раз, вони обслуговували весілля моєї сестри. Звичайно в день весілля хочеться, щоб все пройшло ідеально на скільки це можливо, тому хлопцям довелося помучитися з нашими запитами і вимогами, на їх місці я б уже відмовилася від нас Але в підсумку все пройшло так круто, спасибі! За фантастичну їжу окреме спасибі кухарю , дівчаткам офіціантам теж великий респект все дуже красиво накрили і були дуже оперативні, а Вадиму за терпіння і організацію))
Olya Tkachenko 08.06.2019 15:08
21 вересня відбулося одне з найважливіших подій моєї родини - весілля сина! Це свято не був би на стільки яскравим, незабутнім для кожного його учасника, якби не організація банкету командою професіоналів, по справжньому любить свою роботу!
За 100 км від Києва до нас "приїхав" приголомшливий ресторан на свіжому повітрі з ошатними купольними шатрами, смачною, здоровою їжею і уважними кухарями та офіціантами.
Хлопці, ви - кращі! Величезне спасибі за незабутнє свято смаку, затишку та комфорту !!!
Елена 01.10.2018 20:21
Величезне спасибі хлопцям за професійно і креативно проведений фуршет.
За рекомендацією знайомих, зробили замовлення в четвер увечері, о 17:00, не особливо сподіваючись, що можливо так швидко все організувати. Але о 9:30 в п'ятницю, дівчинки-офіціантки, шеф-кухар і їх керівник були у нас в офісі. Швидко накрили стіл, креативно, сучасно і дуже круто. Смачна, здорова їжа і обслуговування просто нас підкорили. Нашими гостями були люди бувалі фуршети по всьому світу, досить вимогливі і імениті. Всі були задоволені, всі було на висоті.
Так що дуже рекомендуємо. Не пошкодуєте.
Хлопці спасибі! Удачі вам!
Наталия 03.08.2018 20:13
Працюю з хлопцями вже не перший рік, і жодного нарікання немає. Всі заходи, які обслуговував їх кейтеринг, проходять чітко, і злагоджено. Дуже смачно, і подача завжди адаптована під мої запити, адже заходи бувають різні і за стилем, і за кількістю гостей.
Зізнаюся, коли починали працювати, я влаштувала невеликий тендер серед кейтерингових компаній Києва. Хлопці виявилися кращими і за ціною, і за якістю, і як показав досвід, і щодо адекватності у співпраці. Рекомендую тільки їх всім своїм замовникам, і завжди отримую тільки подяки від гостей.
Тамила Камаева 18.07.2018 19:44
Замовляли виїзний Кейтеринг в приватний заміський дом.Пріехалі з усім своїм, вчасно, і після себе залишили тільки приємні відчуття і воспомінанія.Меню і інші питання укладали угоди й обговорювали протягом месяца.Тчательно готувалися до свята, і адміністратори радили по всьому вопросам.Очень приємні ВСЕ люди які були задіяні в проведення нашого праздніка.Откритие, комунікабельні, ОТЗ ивчівие, усміхнені, чесні і найпрекрасніше люді.Нам сподобалося ВСЕ.Еда і подача блюд (що навіть може скласти конкуренцію закладам в Києві), сервіровка і обслуговування, увагу і організованість .З радістю наступні подія проведемо з ВАМИ !!! Удачі ВАМ і море задоволених клієнтів.
Анастасия 18.07.2018 15:09
Я замовляла кейтеринг для святкування дня народження Агентства в пейнтбол-клубі 3.06 цього року. Замовлення робила за 4 дні до святкування. Незважаючи на те, що ми вносили кілька разів зміни в меню, реакція була дуже розуміє. У день заходу все було дуже ретельно організовано. Ми щиро дякуємо за свято!
Виктория 18.07.2018 14:51
HarvEast Holding вдавався до послуг даної кейтеринговій компанії під час організації чергового корпоративу. Залишилися неймовірно задоволені як смаком страв, так і поєднанням ціна-якість. Однозначно рекомендуємо!
Виктория 18.07.2018 14:47
Спасибо большое вам за стіл! Було дуже смачно і красиво! Всі гості залишилися дуже задоволені! А ми обов'язково звернемося до вас ще, тому що кращих організаторів кейтерингу годі й шукати!
Марина 31.05.2018 06:29
Велике спасибі!!! Дуже приємно було працювати з професіоналами. Рівень і якість на високому рівні. Дуже добре коли люди тебе розуміють, що Вам треба за будь-які гроші. Рекомендую всім!!!! Спасибі ще окреме дівчаткам офіціанток які доповнювали наше заходи !! Дякуємо
Юлия 30.10.2017 13:59
Велике спасибі!!! Дуже приємно було працювати з професіоналами. Рівень і якість на високому рівні. Дуже добре коли люди тебе розуміють, що Вам треба за будь-які гроші. Рекомендую всім!!!! Спасибі ще окреме дівчаткам офіціанток які доповнювали наше заходи !! Дякуємо
Юлия 30.10.2017 13:59
Всеукраїнська аграрна рада систематично звертається до послуг компании «Кейтеринг корпоратив».
Серед багатьох компаний, что представлені на Сайти Вся кейтерингових послуг, дана компанія відрізняється Зручне сайтом, та оператівністю Надання послуг.
Працівники компании за короткий срок виконан всі наші побажання на високому Рівні, допомоглі з організацією банкетів, підказалі Найкраще Розташування зони харчування, оперативно консультувалі по всех організаційніх харчування, предложили цікаві решение організаційніх вопросам.
В день проведення події Вчасно Приїхали контролювалі всі моменти, офіціанти прівітні, вісококваліфіковані, дуже добре слідкувалі за порядком, продукти були якісні, свіжі та смачні. Всі Орендовані РЕЧІ (столи, стільці, скатертина, посуд) були у гарному стані. Все Було виконан на найвищу Рівні.
Всеукраїнська Аграрна Рада вісловлює щіру подяку компании «Кейтеринг корпоратив» за відмінне проведення заходу та бажає команії Подальшого розвитку та Процвітання!
Голова Всеукр. аграрної ради А. Дикун 31.07.2017 14:27
Помилка заповнення поля.
Помилка заповнення поля.
* Поля, відмічені зіркою, обов'язкові до заповнення.